Wyjątkowe

img

Pisanie blogów przez dziennikarzy, zwłaszcza prasowych, nie jest niczym niezwykłym i jest dziś bardzo wziętym faktem, zarówno za granicą, jak i w stworzonym przez nas państwie. Nieraz ograniczani przez widzi mi się redaktora naczelnego bądź też szpalty gazety, są w stanie oni w blogach pomieścić wszystko to, na co nie znalazło się miejsce gdzie indziej. Dziennikarze fascynujący się polityką, lub sportem nie mają prawa wprost komentować zdarzeń, nawet jeżeli pismo jest tendencyjne.

Blog daje taką możliwość. Stosowany również przez reporterów, jak oraz redaktorów, a nawet korektorów, sprawia często, że przestają być oni anonimowi. Czytelnicy, odnosząc się do bloga, mają raz za razem możliwość dostrzeżenia, kto stoi za nazwiskiem, a nawet wdania się w dysputę. Zarazem, autorzy blogów nie mogą zapomnieć o zobowiązaniach, wiążących się z ich zawodem. Przedstawienie odkształconych bądź fałszywych faktów ma prawo przynieść konsekwencje. Blogi przy gazetach znacznie intensyfikują popularność tytułów, pozwalają dziennikarzom znaleźć się znacznie bliżej odbiorców.

  • Wygodna pomoc  wypożyczalnia samochodów Wygodna pomoc wypożyczalnia samochodów
  • DJ na weselu DJ na weselu
  • Fotobudka VapshotySelfie360 Fotobudka VapshotySelfie360
  • Legalne oraz bezpieczne produkty z konopi w wybitnie atrakcyjnych Legalne oraz bezpieczne produkty z konopi w wybitnie atrakcyjnych
  • Czemu technika LED to nieunikniona przyszłość oświetlenia? Czemu technika LED to nieunikniona przyszłość oświetlenia?
Top